Hakkımızda

Any Home K.K.T.C 2014 yılından başlayan tecrübesi ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefkoşa/Yenişehir mağazasını faaliyete açtı. Ardından Kıbrıs’ta Girne/Karakum ve Girne Any Express olarak 2 farklı yerde, Türkiye’de ise İstanbul Zorlu Center ve Ankara Kentpark AVM olarak  2 farklı yerde şubesini açarak geniş ürün yelpazesiyle (mutfak gereçleri, elektrikli ev aletleri, ev tekstili) alanında yerli ve yabancı müşterilerle çalışmaya başladı.

ANY Home, yurtdışından ithal ettiği tanınmış ve en kaliteli markaları (WMF, Delonghi, Kitchenaid, Emile Henry, Koleksiyon, Kenwood, Joseph, Green, Melly & Merry ve daha birçok marka) arkasına alarak, mutfak aksesuarları, banyo aksesuarları, ev gereçleri ve ev tekstili ürünlerini tedarik ederek müşterilerimize daha uygun fiyatlara en iyi kalitesini satmaktadır.

Müşterilerimizin isteklerine olan bağlılığımıza güvenerek, vizyonumuzu geliştirmek ve misyonumuzu gerçekleştirmek için elimizden gelenin en iyisini yaparak yolculuğumuza devam ediyoruz. Dünyayı çok yakından takip ederek, trendler ve hedef müşterilerimizin ihtiyaçları ile birlikte ürün tercihlerimizi tanımlar. İnsanların yaşam tarzlarına ve arzularına hitap eden tasarımları sunmaya kendimizi adadık. Bu strateji bizi – sürekli yenilik arayışında olan ve yaptığımız her şeyde bir farklılık hissi bırakmak isteyen bir takım yapar.

Sorunuz mu var?

Şuan kampanya fiyatlarımızı güncelliyoruz... Kapat

Şuan kampanya fiyatlarımızı güncelliyoruz...

Anlayışınız için teşekkür ederiz.